Niektóre logotypy powstawały od zera, razem z nazwą. Niekiedy przychodzili do nas Klienci już z nazwą, ale bez logo. Niekiedy to my pozwalaliśmy sobie na proponowanie Klientom wprowadzeniea pewnej ewolucji w ich logotypie.

W każdym razie logotyp jest super ważny.

Jak pracujemy nad Twoim logo?

Najpierw musimy Cię poznać. Jak już będziemy wiedzieć czego oczekujesz, łatwiej będzie nam zaprojektować Twój logotyp. W kolejnym kroku przeglądamy żródła, żeby poznać pomysły w branży. Trendy w logotypach śledzimy na bieżąco. W rezultacie tego całego śledzenia, siadamy do burzy mózgów. I tak rodzi się kilka wersji Twojego logotypu. Będzie wyjątkowy i wyróżni Twój logotyp na tle innych marek.

Często podejmujemy się liftingu logotypu. Stosujemy wtedy argumentację, że nawet największe firmy świata poddają liftingowi swoje logotypy - średnio raz na 20 lat. To dotyczy nawet największych : Coca Cola, Pepsi, Mercedes zmieniały swoje logotypy w takim właśnie tempie. Dlaczegóż więc Wasz logotyp miał być odporny na zmiany? Ważne, żeby firma prezentowała interesujące logo, które zachęci do zakupu i zapadnie na długo w pamięci. Ważne, by kojarzono Twoją stronę