Bez względu na to, czy doradzamy inwestorowi osiedla żeby zakopał na każdej sprzedawanej działce z domem złota monetę, co mocno oddziałowuje na wyobraźnię i pozwala się odróżnić, po pomysł stworzenia portalu internetowego wtedy, kiedy jeszcze nikt o tym nie myśli, albo ciągnięcie za samochodem po mieście pary dżinsów, żeby zwrócić uwagę na ich ścieralność. Pomysły na nazwę? Voice Hunters, Mallhattan, Artentic, czy calisia.pl to tylko niektóre ze stworzonych przez nas nazw. Takie nazwy jak MALLHATTAN czy ARTENTIC, mimo, że wydają się znane i wpadają w ucho, występują tylko u nas - wystarczy sprawdzić w internecie.

Innym przykładem jest posłużenie się powszechnie stosowaną nazwą ale na nowym polu - w naszym rodzinnym Kaliszu co druga firma nazywa się "Calisia", ale portal calisia.pl jest tylko jeden. To właśnie wyraz pomysłowości.

Takie pomysły pojawiają się całkiem nagle i spontanicznie. Przedstawiamy je Klientom i największa nagrodą, mimo, że oczywiście robimy to dla pieniędzy, jest satysfakcja z tej chwili, kiedy w oku naszego Klienta pojawia się ten błysk zrozumienia i akceptacji. Dla takich chwil warto pracować.

Polecamy również http://airport.calisia.pl/ Wyjątkowoa szansa, by prowadzić swój biznes w wyjątkowej, twórczej atmosferze. Od dużej sali konferencyjnej, po biurko dla freelacerów.