W sumie Mille nawet przez rok pracował z Seven for All Manking w łaśnie w LA jako szef projektantów. Ma za sobą współpracę z takim potęgami jak Lee, G-Star, Levis i szeegiem mniejszych marek. 

Nasza współpraca zaczęła się około dziesięciu lat temu. Mille miał potrzebę pracy międzykontynentalnej nad swoim i projektami, które korygowane w Europie, przesyłąne miały być w czasie rzeczywistym do Japonii. Unikalny system wymiany plików stworzony przez nas 9 lat temu broni się do dzisiaj i nadal można powiedzieć, że jest dość nowoczesny, mimo, ze obecne rozwiązania typu cloud dominują obecnie na świecei w tej branży.

Zbudowaliśmy również dwie generacje stron internetowych - tu wymogi Klienta sa bardzo konkretne - minimalistyczny design i prostota.

Obecnie jesteśmy również konsultanetme Mille przy pracach związanych z uruchomieniem nowego , unikalnego projektu. W tym celu zdarza nam sie odwiedzac jego pracownię w południowej Szwecvji, albo spotykać się na burze mózgów w specjalnie w tym celu wynajętych salach w Berlinie. Prace trwają.

 

 

 

.