W świecie pełnym sieciowych sklepów i produkcji na ogromną skalę coraz trudniej jest podkreślić własną indywidualność. Ubrania, fryzura i dodatki, to wszystko, co określa nas. Nawet jeden drobny element może podkreślić nasz charakter. Tutaj z ofertą na rynku swoje miejsce znalazło Bico Australia – http://bico-australia.pl/pl/.

Firma wywodząca się z Australii postanowiła rzucić wyzwanie wielkopowierzchniowym sklepom i zaproponować potencjalnym klientom coś zupełnie nowego. Ceniący sobie niezależność surferzy zaprojektowali biżuterię, która została ciepło przyjęta, najpierw na rynku lokalnym, by z czasem sprzedawać w kilkunastu miejscach na całym świecie. Teraz jest popularna również wśród celebrytów. Dlaczego odnieśli sukces?

  • Produkty oferowane przez BICO Australia są autorskich projektów, nie były inspirowane czyjąś pracą. Dlatego kupując biżuterię tej marki, klient wie, że ma wyjątkowy przedmiot. Nie jest on sprzedawany masowo na szeroką skalę w miejscach różniących się od siebie tylko nazwą.
  • Do wyprodukowania artykułów użyto wysokiej jakości stopów metali, a dodatki są naturalne i kulturowo związane z regionem, gdzie powstały.
  • Biżuteria ręcznie polerowana, dzięki czemu kontrola jakości odbywa się na wielu etapach produkcji.

Australia to bez wątpienia wielkie poszanowanie tradycji, które przeplata się z nowoczesnością. Z takiej mieszanki musiało powstać coś ekscytującego. Elementy znane ze sztuki plemion zamieszkujących kontynent współgrają z motywami wręcz si – fi. Oferta jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Porównywane były często do tatuaży.

 

Nowa kolekcja BICO ID to komplety, które składają się przynajmniej z dwóch elementów. Łańcuszka lub rzemienia i zawieszki, a nawet kilku. Wszystko w zależności od kontekstu. Mamy do wyboru kompozycje dla muzyków, sportowców czy podróżników. Łączy je wszystkie jedno. Przeznaczone są dla indywidualistów, którzy wiedzą, czego chcą od życia.

Dodatkowo, oprócz wielu ciekawych wisiorków dla mężczyzn i kobiet do wyboru mamy też łańcuszki, bransolety, czy przypinki do kluczy. Wszystko w wielu różnych odmianach i stylach. Przez to mamy możliwość złożenia własnego zestawu. Nam szczególnie przypadły do gustu skórzane łańcuszki łączone na środku mosiężnym kołem.

Szukając interesującej biżuterii warto pomyśleć o Bico Australia. Na stronie można znaleźć wyjątkowe produkty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 

Sklep daje możliwość zakupu przez internet. Forma jest czytelna i zgodna z nowymi standardami. Zakupy na platformie są łatwe i przyjemne. Obsługa intuicyjna. Chcąc zrealizować podobny projekt sprzedażowy skontaktuj się z nami.