Z reguły nie lubimy się chwalić. Są jednak takie dni, że możemy wspólnie, z naszymi klientami cieszyć się ich sukcesami. Wspaniałą ku temu okazją jest organizowany średnio dwa razy w roku Business Mix. W tym wydaniu został zorganizowany w przepięknym obiekcie Pałac Tłokinia, przy współpracy serwisu Calisia.pl z Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Około stu osób z 60 różnych firm z najróżniejszych branż miało możliwość porozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Przebywanie wśród profesjonalistów, którzy mają wizję i plan jest zawsze bardzo inspirujące. Dlatego luźna forma spotkania cieszyła się tak dużą popularnością.

Początek imprezy to przedstawienie miłych gości i dosłownie trzy słowa o prowadzonym przez nich biznesie. Wiele firm wzbudziło dosłownie falę zachwytu i brawa, bo też osiągnięcia naszych klientów są imponujące. Następnie był czas na integrację. Coach biznesu – Anna Krajewska wcieliła się na potrzeby prelekcji w Doktor Emocję i przeprowadziła interesujące szkolenie. Uczestnicy mieli możliwość poznać się, a także przedstawić swoje osiągnięcia. Te małe i duże, ważne by nauczyć się mówić też o sobie i doceniać własne walory. Następnie, przechodząc do sedna sprawy, Prelegentka opowiedziała jak ważne są dobre emocje w naszym życiu. Ile może się zmienić, gdy tylko zmienimy nastawienie. Bardzo budująca okazała się historia pewnego Greka, jednak nie opowiemy jej sami, może w najbliższym czasie sami będzie mieli możliwość wysłuchania jej w oryginalnej wersji. Ważne, by cieszyć się życiem i korzystać z niego w 110% w zgodzie z samym sobą!

Równie interesujące i traktujące o różnych problemach firm było wystąpienie p. D. Ignaszak, która opowiadała o misji Early Warning Europe. Program łączy mentorów z mniejszymi biznesmenami, by osiągnęli sukces na większą skalę. 

Po przedstawianiu dokonań Agencji.Calisia.pl i nowej strategi KIP zorganizowany został konkurs ze znajomości Kalisza. Na rzutniku wyświetlane były zdjęcia ciekawych miejsc, detali po których należało odgadnąć na jakiej ulicy się znajdują. Zadanie okazało się wcale nie takie proste i wzbudziło mnóstwo emocji. Wszyscy świetnie się bawili. Dodatkowo było można wygrać upominki od organizatorów czy bilety do kina.

Według przeprowadzonych ankiet praktycznie wszystkim cała impreza przypadła do gustu. Prawie sto procent gości wystawiło Business Mixowi pięć na pięć gwiazdek i zaznaczyło, że chętnie weźmie udział w następnym takim wydarzeniu. Bez dwóch zdań, lepszeg podsumowania nie trzeba.