Strona internetowa może z zewnątrz, na pierwszy rzut oka wyglądać dobrze, jednak to nie wszystko. Odpowiednia optymalizacji całości zgodnie ze standardami Google daje szansę na osiągnięcie lepszych wyników i stanie się bardziej praktyczna dla użytkownika

Prawdopodobnie nigdy Twoja strona nie zostanie tak kompleksowo sprawdzona, jak podczas audytu. Specjalista sprawdzi kod strony, pod względem jej przejrzystości i lekkości. Zweryfikuje teksty i META dane, które są drogowskazami dla użytkowników i robotów. Pochyli się nad zdjęciami.

To wszystko pozwoli w następnym kroku zaplanować zmiany, które ulepszą Twoją witrynę. Pozycjoner w punkach wskaże elementy do poprawy, część obowiązków może również wziąć na siebie. Praca według rozpiski wprowadzi porządek, zmiany nie będą chaotyczne.

Dlaczego to takie ważne? Użytkownik, który wchodzi na intuicyjną stronę spędzi na niej więcej czasu. Co zwiększa szansę na dokonanie zakupu. Zoptymalizowana strona to też sygnał dla robota Google, że jest właściwie prowadzona, z zachowaniem wszystkich najlepszych standardów.

Z drugiej strony audyt treści pozwala przeanalizować bazę słów kluczowych, na których opiera się przeglądarka. Dzięki temu od razu wiadomo, co strona sobą prezentuje, jakie tematy porusza. Odpowiednio zwiększana pula KW to szansa na pozyskanie dodatkowego ruchu poprzez odpowiedni dobór przyszłych publikacji w oparciu o wytyczne SEO.

Kolejnym, ważnym aspektem jest promocja w sieci. Dzięki publikacjom i odpowiednio dobranej treści pozycjoner dotrze do nowych odbiorców, jednocześnie podniesie autorytet samej strony, którą ma pod opieką. Dzięki temu potencjalni klienci dowiedzą się o istnieniu Twojej strony.

Wszystko przez to, że obecnie w internecie jest ogromna konkurencja. Nawet najlepszy tekst, albo najciekawszy przedmiot nie zaistnieje w sieci bez promocji. Stąd ogromne zainteresowanie przedsiębiorców pozycjonowaniem. Wszyscy zdają sobie sprawę, jaki potencjał drzemie w internecie, dlatego chce zawalczyć o nowych klientów również z tego kanału.

Agencja.Calisia.pl dobrze wie, że najlepszy skutek przynoszą różne działania marketingowe razem połączone. Większa skala promocji pozwala na nawiązanie nowych kontaktów i sukces. Do wszystkiego jednak potrzebna jest odpowiednia strategia i determinacja. A tego w naszym biurze nigdy nie zabraknie.