Twoja firma i strona internetowa muszą chodzić jak w zegarku. Dlatego należy postawiać na sprawdzone rozwiązania, które są rozwijane i doskonalone od lat. Wieloletnie doświadczenie połączone z najnowocześniejszą technologią gwarantuje sukces. Pytanie jednak dlaczego jest to takie ważne?

Hosting strony internetowej kluczem do sukcesu

O hostingu zapominamy do czasu poważniejszej awarii. Gdy wszystko działa płynnie, nie ma potrzeby się nim przejmować. Dlatego tak ważne jest, żeby dane Twojej strony umieszczone na serwerze były bezpieczne, a łącze z internetem zapewnione mimo np. awarii prądu. Z drugiej strony musi być zapewniony dostęp do wolnego miejsca na dysku. Dodatkowo, osoba zapewniająca o hosting zadba o:

  • ochronę newralgicznych danych wszystkich klientów,
  • zapewnienie ochrony serwerów oraz danych przed możliwymi atakami za pomocą internetu,
  • profesjonalną, całkowitą, szybką i ciągłą dostępność do przechowywanych zasobów.

Przewaga płatnego hostingu nad darmowym

Bezpłatne rozwiązania niosą za sobą szereg komplikacji, mamy tu na myśli:

  • ograniczenia maksymalnego miesięcznego transferu, miejsca na dysku,
  • brak wglądu do baz danych,
  • często brak obsługi specjalistycznych języków skryptowych,
  • niechciane reklamy na witrynie umieszczane przez dostawcę,
  • otrzymywanie niechcianych wiadomości mailem (reklamy).

Do wyboru mamy hosting dedykowany, współdzielony i VPS który jest pośrednim rozwiązaniem, gdyż mamy pełny dostęp do części dysku z własnym oprogramowaniem i systemem operacyjnym. Oczywiście optymalnym rozwiązaniem jest hosting dedykowany, który zapewnia większą wydajność jest mniej zawodny i bezpieczniejszy gdyż cały serwer jest przeznaczony tylko na nasze potrzeby. Z drugiej strony na początek hosting współdzielony, który działa pod czujnym okiem administratorów również pozwoli uniknąć wielu niebezpieczeństw.

Wiarygodny hosting w Kaliszu

Usługi Agencji Calisia.pl są w pełni profesjonalne. Dysponujemy bezpiecznymi hostingami, Twoja strona będzie stabilna. Nie będzie problemu, by do niej trafili potencjalni klienci. Dodatkowo nie będzie również problemu z wdrożeniem certyfikatu SSL, czyli nowoczesnego zabezpieczenia witryny. Tą funkcję widać już na wstępie po załadowaniu strony, adres witryny pokazany jest na zielono z zamkniętą kłódka, natomiast niezabezpieczony to http:// z czerwoną ikonką. Odwiedzający w ten sposób poinformowany jest o potencjalnym niebezpieczeństwie. Warto wziąć pod uwagę Hosting Bez Bólu Głowy, gdyż to optymalne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie dla Twojej firmy lub bloga.