Mamy przyjemność wesprzeć magiczną inicjatywę – „Wigilię na kaliskim rynku”. Impreza co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, wszyscy chociaż na chwilę mogą zamienić się anioła. Wspólne niesienie pomocy osobom potrzebującym jednoczy najbardziej. Tym bardziej, że okres przed Bożym Narodzeniem temu sprzyja.

Wśród wielu akcji charytatywnych to właśnie wigilia jest wydarzeniem zupełnie unikalnym. W zeszłym roku zebrało się na kaliskim rynku ponad 500 osób dzięki czemu został pobity rekord Polski.

WAŻNE żeby strój został zaliczony zgodnie z wymogami Guinnessa musi zawierać skrzydła, aureolę i szatę zakrywającą kolana. Żeby w rankingu przeskoczyć Kanadyjczyków musi zjawić się 1276 osób przebranych i najlepiej uśmiechniętych.

Komplet będzie można nabyć od 12 do 14 pod ratuszem. Kosztuje 10 zł i cała suma zostanie przekazana dla potrzebujących dzieci. W tym roku staramy zbieramy dla Wiktorii, dwóch Michałów, Szymona, Karola oraz Piotra. Na FP wydarzenia można zapoznać się z naszymi małymi bohaterami.

Oczywiście to nie koniec atrakcji. Uczestnicy będą mogli zakupić piękne przedmioty w domkach z rękodziełem, dla aktywnych odbędzie się specjalny mikołajkowy kijomarsz. W punkcie będzie można oddać krew. Zaśpiewa nam chór z poznania Gospel Joy. Odbędą się także licytacje na scenie głównej. Oczywiście cały dochód trafi do dzieci. Warto wymienić również:

Warsztaty i animacje dla dzieci z Uciechowa

Święty Mikołaj

Kuchnia polowa i grill – KANDA

“Dziennikarskie” pierniczki

Wolontariusze z USA

Wsród licytacji znajdziemy: 

licytacje które odbędą się podczas Wigilii

Nie zapomnijmy o najważniejszym. Zbieramy się by pomagać innym. To w całym wydarzeniu jest najpiękniejsze. Jednej osobie może się nie udać, wszyscy damy radę!