+48 604 404 284

Hosting

Serwery Bez Zarzutu

Hosting

W świecie serwerów mamy dla Was fantastyczną ofertę. Czasy skomplikowanych usług się skończyły. Oferujemy usługi dla wielu firm już od 18 lat!. HOSTING BEZ BÓLU GŁOWY. NIE MUSISZ SIĘ NA TYM ZNAĆ!

 

Wszystko czego potrzebujesz  już od 37 zł miesięcznie.

Super łatwe, super szybkie.

Zakładamy Ci konto na serwerze w kilak minut. Pomagamy z domeną. Przekierowujemy domenę na nasz serwer. W ciągu kilku godzin zaczyna działać Twoja poczta, strona czy co tylko potrzebujesz. Bez potrzeby znania się na szczegółach. State of the art service. I już.

1

Zadzwoń do nas

Wystarczy się skontaktować z nami. Dalej Cię poprowadzimy.

2

Wspólnie określimy czego Ci trzeba

Chwila rozmowy wystarcza, żeby określić wstępnie Twoje potrzeby.

3

Szybko uruchomimy i po bólu

Większość zadań wykonujemy od ręki. Założenie maila? 5 minut.

1.2.3.

Dlaczego u nas?

Serwery w jednym z najlepszych centrów przetwarzania danych w Europie

Nasze serwery znajdują się na południu Niemiec, w bezpiecznej lokalizacji do której prowadzą dwa niezależne źródła prądu i trzy niezależne gigantyczne łącza internetowe.

Bezproblemowe funkcjonowanie

Od 4 lipca 2019 przenieśliśmy się na zupełnie nowe totalnie niezawodne serwery. Od tego czasu nie było ani jednej awarii. Poczta, strony www, usługi – wszystko chodzi bez zarzutu.

Backup co noc

2:30 to godzina o której tworzymy kopie zapasowe wszystkiego co masz na naszych serwerach. Codziennie. Więc kiedy po południu przez pomyłkę wykasujesz swoją pocztę – przywrócimy wszystko według stanu z 2:30

Zmiana hasła do poczty? W 5 minut.

Większość  prostych rzeczy związanych z obsługą Twojego hostingu załatwiamy na serwerach w kilka minut – w godzinach pracy, czyli w sumie bez przerwy.

Od 18 lat się tym zajmujemy

Setki kont pocztowych, dziesiątki stron www. Do 4 lipca 2019 czasami zdarzały się awarie sprzętowe. Po 4 lipca 2019, odpukać, NIGDY.

Czego nie robimy

Konfiguracja usług na Twoich urządzeniach końcowych jest po Twojej stronie. Wysyłamy bardzo proste wskazówki, które w 99% sytuacji pozwalają natychmiast skonfigurować pocztę. 

{

Wierzymy w proste rozwiazania.

jacek.pl

Hosting